Gafa e këngëtarit të njohur shqiptar, publikon foto me deputetin dhe i ngatërron emrin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 28-12-2016 Gafa e këngëtarit të njohur shqiptar, publikon foto me deputetin dhe i ngatërron emrin (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar Devis Xherahu ka publikuar sot një foto me deputetin e njohur ndryshe si ‘kaubojsi’, Eduart Ndocaj nga provat gjenerale të programit ‘Al Pazar’.

Por ndërkohë që e quan një mik të mirë ai bën edhe një gafë, i harron emrin ‘mikut’ dhe e ngatërron me një tjetër deputet, me Nard Ndokën.

“Me një mik të mirë..Nard Ndoka..në provat gjenerale te programi..Al Pazar..programi i Vitit të Ri..”

devis_xherahu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021668195724487
array(1) { ["section"]=> string(96) "gafa-e-kengetarit-te-njohur-shqiptar-publikon-foto-me-deputetin-dhe-i-ngaterron-emrin-foto-64012" }