Gafa e Ramës në urimin e tij për barazimin e Kosovës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:13 05-09-2016 Gafa e Ramës në urimin e tij për barazimin e Kosovës (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka qenë aktiv sot përmes llogarisë së tij në Twitter, teksa luheshin dy ndeshje mjaft të rëndësishme për të gjithë shqiptarët, Kosova kundër Finlandës, dhe Shqipëri - FYR Maqedoni.

Por në postimin e tij të fundit, Rama ka ngatërruar flamurin e Kosovës me atë të Bashkimit Eurpoian, edhe pse njihet për përdorimin e shpeshtë të emoji-ve. Duket se ky lapsus nuk i ka shpëtuar ndjekësve symprehtë që ja kanë vënë menjëherë në dukje.

dfgrrghhhdfgshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Këtu ta q*në nonën, të vjedhin përditë, te Lorik Cana e gjetët hajdutin?”
Politikani:Rama “TERSI” për atë që ndodhi mbrëmë... Por kryeministri nuk ishte në stadium »
Article Logic
Execution time: 0.023910045623779
array(1) { ["section"]=> string(63) "gafa-e-rames-ne-urimin-e-tij-per-barazimin-e-kosoves-foto-52008" }