Gafa e rëndë e Ramës, zhduk postimin brenda pak minutave (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:09 14-10-2017 Gafa e rëndë e Ramës, zhduk postimin brenda pak minutave (FOTO)

Pas profilit zyrtar të kryeministrit Rama, dihet tashmë se nga pas fshihet një staf shumë i madh dhe i përgatitur.

Por këtë herë as stafit të kryeministrit nuk i ka shpëtuar një gafë. Bëhet fjalë për një postim që kreu i qeverisë zakonisht e publikon çdo mëngjes për të përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Por gafa e stafit të Ramës në këtë rast është se ky status gabimisht është postuar në mbrëmje. Sipas këtij postimi, Rama i përshëndet me “mirëmëngjes” ndjekësit e tij në orën 9 të mbrëmjes.

Gafa apo lapsusi është kapur nga stafi dhe menjëherë e ka fshirë nga profili i kryeminsitrit, por newsbomb.al, arriti të kapë këtë moment.

Më poshtë foto e shkëputur postimit të kryeministrit Rama:

Screenshot_24.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021401882171631
array(1) { ["section"]=> string(66) "gafa-e-rende-e-rames-zhduk-postimin-brenda-pak-minutave-foto-95912" }