Gafat e pabesueshme të Ledina Çelos mbrëmë dhe...s’kanë lidhje me veshjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 23-12-2016 Gafat e pabesueshme të Ledina Çelos mbrëmë dhe...s’kanë lidhje me veshjen

Ledina Çelo, në natën e dytë të Festivalit të Këngës në RTSH ka zgjedhur të mos veshë reçipeta ndonëse fustani i gjatë e i plotë ia mbulonte trupin.

Por kanë rënë në sy veçanërisht gafat e këngëtares që ka bërë lëmsh emrin e një kolegu të saj ndërsa ka ngatërruar edhe emrin e anëtares së jurisë Alma Bektashit duke i thirrur “Arta”.

Një gjë e tillë nuk i ka shpëtuar as rokierit Renis Gjoka i cili e ironizon kështu Ledinën:

gafa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031106948852539
array(1) { ["section"]=> string(77) "gafat-e-pabesueshme-te-ledina-celos-mbreme-dhe-s-kane-lidhje-me-veshjen-63514" }