“Gangsteri” i Çiljetës bën lëmsh dynjanë por është e lumtur që e ka (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 26-01-2017 “Gangsteri” i Çiljetës bën lëmsh dynjanë por është e lumtur që e ka (FOTO)

“Gangsteri” i Çiljetës bën lëmsh dynjanë por bën këngëtarja bën “shyqyr” që e ka.

 Dhe s’ka kush të jetë tjetër veç Fernandos i cili e mbush me shumë dashuri.

 “Me këtë gangsterin Tim që Bën lëmsh dynjanë Po lum si unë që e kam”,-shkruan Çili teksa ka publikuar dhe foton me të birin.

 jhmkgujmkuyft6.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon Laert Vasili pas lajmit për djegien e makinës, tregon të vërtetën
Protagonistja e “Fifty Shades of Grey” ndihet e lodhur nga skenat e seksit »
Article Logic
Execution time: 0.026971101760864
array(1) { ["section"]=> string(76) "gangsteri-i-ciljetes-ben-lemsh-dynjane-por-eshte-e-lumtur-qe-e-ka-foto-66790" }