Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 12-10-2017 Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan

Largimi i moderatores Marina Vjollca nga Top Channel dhe transferimi i saj në Tv Klan është një nga lajmet më të bujshme të muajit të fundit.

Më herët mësuam se përveçse do të ishte pjesë e ekranit të Tv Klan, u bë me dije se moderatorja simpatike do të risillte për të drejtuar një program të vjetër të këtij televizioni. Bëhet fjalë për programin ‘C’est la vie’, i cili do të nisë më 22 tetor dhe do të shoqërojë publikun shqiptar për 11 javë.

Në çdo natë të spektaklit do të ketë nga një fitues, të cilin do e zgjedhë juria, e përbërë nga 4 anëtarë. Çiftet që do të garojnë do të jenë nga një profesionist i këngës dhe nga një person tjetër i njohur, por që nuk ka asnjë lidhje me muzikën.

Sipas Blitz.al personazhet e njohur që do të marrin pjesë do të jenë: Jonida Vokshi, Ylli Limani, Jonida Spahiu, Erisa Xhixho, Ervin Bejleri, Big Mama etj. 

-Marina-Vjollca-Albanian-people-TV-models-marina-vjollca-39190125-640-640.jpg

maxresdefault_copy.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E trishtë! E humbi pak muaj më parë, këngëtari i njohur publikon foto nga varri i njeriut të dashur (FOTO)
“Për inat të botës”, Enca këndon live (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01079797744751
array(1) { ["section"]=> string(101) "gare-muzike-dhe-te-ftuar-vip-zbulohen-detaje-te-reja-te-emisionit-te-marina-vjollces-ne-tv-klan-95659" }