Gati për të gjuajtur topin, Rashel çmend rrjetin me format bombastike (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:32 11-10-2018 Gati për të gjuajtur topin, Rashel çmend rrjetin me format bombastike (FOTO) Rashel Kolaneci

Ish-velina e "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci është ndër vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera.

Rasheli njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese.

Rashel shfaqet duke luajtur golf, por çfarë tërhoqi më së shumti vëmendje ishte pozicioni i Rashelit, për të ekspozuar sa më shumë linjat perfekte. 

Epo, Rashel edhe njëherë ia doli të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit moderatori i njohur: Kam punuar me llaç dhe tulla
Rezart Veleshnja i propozon moderatores së njohur: Kur do fejohemi »
Article Logic
Execution time: 0.0046160221099854
array(1) { ["section"]=> string(80) "gati-per-te-gjuajtur-topin-rashel-cmend-rrjetin-me-format-bombastike-foto-137448" }