Gaz Paja merr Luftarin këtë mëngjes, dhe dalin përpara fansave…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 24-09-2016 Gaz Paja merr Luftarin këtë mëngjes, dhe dalin përpara fansave… Luftar e Gaz Paja, babe e bir shfaqen te lumtur kete mengjes

Gaz Paja këtë mëngjes poston në profilin e tij në rrjetet sociale një foto me të atin, aktorin e madh të humorit Luftar Paja. 

Babë e bir janë shfaqur të lumtur në këtë foto, ndërsa Gazi, këtë moment “selfie” e ndan edhe për të gjithë fansat e tij. “Edhe 1000 vjeç të bëheni të dy” është urimi që u vjen nga fansat e tyre.

Luftar dhe Gaz Paja, gjatë gjithë këtyre viteve, i kanë dhënë shumë skenës shqiptare. Si babai, përpara dhe një dekadë pas ’90, ashtu edhe djali gjatë këtyre viteve të mëvonshme, me humorin dhe satirën e tyre, kanë ironizuar shumë prej fenomeneve të jetës shqiptare, dhe politikës gjithashtu. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013580083847046
array(1) { ["section"]=> string(67) "gaz-paja-merr-luftarin-kete-mengjes-dhe-dalin-perpara-fansave-53974" }