Gaz Paja nxjerr shpendin dhe pyet: Pallua apo Palloi? Dhe Salsano Rrapi ka një përgjigje…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:47 18-06-2016 Gaz Paja nxjerr shpendin dhe pyet: Pallua apo Palloi? Dhe Salsano Rrapi ka një përgjigje… Aktori Gaz Paja me foton e pyetjen qe hap debat

Me nota humori, në këtë ditë fundjave, humoristi i Portokallisë, aktori Gaz Paja ka një dilemë dhe këtë e ka bërë duke publikuar një foto selfie. 

Diku në ndonjë restorant të Shqipërisë, Gazi ka parë shpendin e bukur, me bishtin e madh dhe ato puplat që të mbesin sytë dhe shtron pyetjen që nuk i përgjigjet dot askush nga miqtë e tij: Pallua apo Palloi?

Padyshim, pyetja e Gazit merr edhe notat e humorit në përgjigjet e miqve të tij në rrjetet sociale, por Salsano Rrapi ka një të veten: Pëlloi e di unë…, shkruan humoristi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017469167709351
array(1) { ["section"]=> string(92) "gaz-paja-nxjerr-shpendin-dhe-pyet-pallua-apo-palloi-dhe-salsano-rrapi-ka-nje-pergjigje-43922" }