Gaz Paja publikon këtë foto dhe detyrohet të japë një sqarim për të atin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:44 07-11-2016 Gaz Paja publikon këtë foto dhe detyrohet të japë një sqarim për të atin

“Sqarim: babai është aq mirë, sa në filmin që po luajmë, po më bën xheloz sa energjik është.

Ju faleminderit të gjithëve...”. Kështu shkruan aktori i mirënjohur Gaz Paja për këdo që mund të mendojë se ka ndonjë gjë që nuk shkon me të madh Luftar Paja.

Gazi dhe i ati janë më të shëndetshëm se kurrë dhe do të luajnë një film së bashku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024274110794067
array(1) { ["section"]=> string(78) "gaz-paja-publikon-kete-foto-dhe-detyrohet-te-jape-nje-sqarim-per-te-atin-58673" }