Gazetares së njohur shqiptare i humb portofoli, kolegu kërkon ndihmën e të gjithëve: Na nevojiten vetëm...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:47 14-04-2017 Gazetares së njohur shqiptare i humb portofoli, kolegu kërkon ndihmën e të gjithëve: Na nevojiten vetëm...

Moderatores së njohur të ekranit, Ornela Gaçe, ditën e sotme i ka humbur portofoli. Është kolegu i saj Erion Kristo ai që jep lajmin ndërsa lutet që njerëzit ta shpërndajnë sa më shumë psi i nevojiten dokumentet.

“Koleges sime Ornela Gace i ka humbur portofoli. Na nevojiten vetëm dokumentet. Parate le t’i gëzojë personi. Ju lutem ta përhapni këtë status. Faleminderit”, shkruan gazetari dhe pedagogu Kristo.

eeeerrrr.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061239957809448
array(1) { ["section"]=> string(107) "gazetares-se-njohur-shqiptare-i-humb-portofoli-kolegu-kerkon-ndihmen-e-te-gjitheve-na-nevojiten-vetem-75202" }