Gazetaret e njohura mes Tiranës: Njëra drejton makinën, tjetra ngre këmbët mbi kroskot... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 18-07-2016

Dy gazetaret e njohura Mira Kazhani dhe Anjeza Maja, siç dihet tashmë nga të gjithë kanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën.

Vajzat e ekranit na surprizojnë me këtë video. Të shpenguara, të lira...njëra i jep makinës dhe tjetra ngre këmbët mbi kroskot.

Pse?

“Kjo është ajo që i ndodh makinës kur do shitet. Shfrytëzohet në maksimum”, thotë me humor Anjeza Maja.

Për më shumë ndiqni videon argëtuese! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024829864501953
array(1) { ["section"]=> string(96) "gazetaret-e-njohura-mes-tiranes-njera-drejton-makinen-tjetra-ngre-kembet-mbi-kroskot-video-46997" }