Gazetaret "fashioniste" të ekranit e gjejnë veten në Milano

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 16-04-2016 Gazetaret

Krahas të qenit gazetare, ato janë edhe ndër vajzat më të kuruara të ekraneve, gjithnjë “in” me fjalën e fundit të modës.

Ilva Tare, Mira Kazhani dhe Bieta Sulo sot na përshëndesin nga Milano me këtë foto.

Plot ngjyra, sharm e buzëqeshje, gazetaret e kanë nisur nga “sushi” për ta mbajtur frymën te qendrat tregtare.

Se të shkosh në Milano e mos bësh pak “shopping” sikur nuk shkon, apo jo?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.48074889183044
array(1) { ["section"]=> string(63) "gazetaret-fashioniste-te-ekranit-e-gjejne-veten-ne-milano-37833" }