Gazetarët ftojnë ministrin Tahiri për ditëlindje, FOTOT NGA FESTA MBRËMË

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:10 25-02-2017 Gazetarët ftojnë ministrin Tahiri për ditëlindje, FOTOT NGA FESTA MBRËMË

Gazetarët e njohur Etleva Delia, Kreshnik Mersinllari dhe Fabiola Hoxha kanë festuar një natë më parë ditëlindjen dhe në festë kanë ftuar edhe ministrin e Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri.

Ministri i është përgjigjur pozitivisht ftesës së gazetarëve dhe nuk ka nguruar të bëhet bashkë me ta për të festuar.

Sigurisht, gjatë mbrëmjes nuk kanë munguar as surprizat pasi Tahiri nuk ka shkuar duarbosh, por i ka surprizuar me një tortë në emër të Policisë.

Në festë kanë marrë pjesë edhe kolegë të gazetarëve dhe ndër ta ka qenë edhe Genti Mullai i cili nëpërmjetë rrjetetve sociale uron kolegët:

“Me pak fjalë, por të sinqerta:
Ta gëzoni ditëlindjen miqtë dhe kolegët e mi Etleva, Niku dhe Fabiola.
Qofshi të lumtur, e suksese në çdo hap që hidhni në jetë” uron kolegu i tyre Mullai".

gazetaret.jpggazetaret1.jpggazetaret2.jpggazetaret3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006831169128418
array(1) { ["section"]=> string(77) "gazetaret-ftojne-ministrin-tahiri-per-ditelindje-fotot-nga-festa-mbreme-69911" }