Gazetarët presin Tahirin te dalja e Kuvendit, e moshuara e përqafon dhe i puth dorën ish-ministrit (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:22 20-10-2017 Gazetarët presin Tahirin te dalja e Kuvendit, e moshuara e përqafon dhe i puth dorën ish-ministrit (FOTO+VIDEO)

Në mbyllje të seancës së Këshillit të Rregullores dhe Mandateve, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka folur për mediat.

Por në moment kur të gjithë gazetarët ishin gati për të marrë prononcimin e Tahirit, një grua e moshuar i ka dalë para atij duke i puthur dorën dhe e përqafuar.

Kjo pritje e la disi të surprizuar ish-ministrin i cili nuk e priste që dhjetra mbështetës të tij të grumbulloheshin poshtë Kuvendit për t’i dalë në krah në këto momente.

Më pas gruaja e moshuar u largua dhe deputeti Saimir Tahiri vazhdoi prononcimin për mediat.

Më poshtë foto dhe video nga momenti: 

Screenshot_7.jpg

Screenshot_3_copy.jpg

Screenshot_2_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018493890762329
array(1) { ["section"]=> string(114) "gazetaret-presin-tahirin-te-dalja-e-kuvendit-e-moshuara-e-perqafon-dhe-i-puth-doren-ish-ministrit-foto-video-96606" }