Gazetarët s’durojnë më, ulen në vendin e gjykatësve për të vendosur drejtësi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 31-03-2016 Gazetarët s’durojnë më, ulen në vendin e gjykatësve për të vendosur drejtësi

“Gjykata Speciale”, kjo është diçitura shoqëruese e fotos që ka si protagonistë vetë gazetarët.

 Arsen Rusta, Anduena Llabani, Andi Qosja, Xhevahir Zhabina dhe Anila Hoxha kanë zënë vendet e gjykatësve duke u treguar kështu të paduruar për drejtësinë.

Gazetarët duket se janë gati të japin vendimet e tyre për zyrtarët e lartë dhe me ta nuk ka kompromis.  “Gjykata që duam”, thotë një komentues i frymëzuar nga kjo foto.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0259850025177
array(1) { ["section"]=> string(81) "gazetaret-s-durojne-me-ulen-ne-vendin-e-gjykatesve-per-te-vendosur-drejtesi-36513" }