Gazetari bëhet baba për herë të katërt... zgjedh EMRA tipikë shqiptarë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:42 08-02-2018 Gazetari bëhet baba për herë të katërt... zgjedh EMRA tipikë shqiptarë

Gazetari i njohur Ismet Drishti është bërë sërish baba.

Drishti dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një vajze të cilën kanë vendosur ta quajnë Ajri. Në fakt të tre emrat e mëparshëm që Drishti ka zgjedhur për fëmijët e tij, janë tipikë shqiptarë.

“Agimi, Sibora e Drini tani kanë edhe një motër të vogël. Ajri Drishti sapo erdhi në jetë. Kam 4 yje tashmë, kush është si unë. Mirëseerdhe e vogla ime, babi të ka Ajrin e vet!”, shkruan i emocionuar gazetari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024399995803833
array(1) { ["section"]=> string(74) "gazetari-behet-baba-per-here-te-katert-zgjedh-emra-tipike-shqiptare-109617" }