Gazetari bën gjestin që vë në siklet moderatoren e njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 21-11-2016 Gazetari bën gjestin që vë në siklet moderatoren e njohur (FOTO)

Gazetari Milaim Zeka  ka vënë në siklet moderatoren e njohur nga Kosova, Elita Rudi.  Këtë e ka treguar vetë moderatorja teksa ka postuar dhe foto në Instagram, tek njëra prej tyre është gazetari i cili i puth dorën Elitës, ndërsa tek fotoja tjetër moderatorja ka mbuluar fytyrën me duar.

 

Por çfarë i ka thënë gazetari Elitës që e ka vënë në siklet, apo mos vallë gjesti që ka bërë duke i puthur dorën e ka bërë të ndihet e tillë?

“Si gjithmonë Milaim Zeka të bon me u ndi nsiklet”, shkruan moderatorja.

elita_rudi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030375957489014
array(1) { ["section"]=> string(68) "gazetari-ben-gjestin-qe-ve-ne-siklet-moderatoren-e-njohur-foto-60217" }