"Gazetari dhe miza"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:46 25-01-2015

Ata që e duan humorin dhe nëpërmjet tij venë në lojë edhe personazhe të njohur, do vdisnin ta shikonin këtë.

Gazetari i A1 Report Artur Nura, shqetësohet nga një mizë dhe që nga ai moment emisioni i ikën...për miza.

 (Për ta parë këtë video, klikoni opsionin :"watch on youtube")

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02935004234314
array(1) { ["section"]=> string(22) "gazetari-dhe-miza-1444" }