Gazetari e akuzon për "pjellori" femijësh dhe ja si përgjigjet ministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:55 17-06-2016 Gazetari e akuzon për

Një dialog interesant zhvilluar në rrjetet sociale mes gazetarit Drini Zeqo dhe ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë. Ka qenë Drini ai i cili ka “ngacmuar” ministrin përmes një fotografie bërë publike në rrjetin social ku ka bërë humor me faktin që në kaq pak kohë, ministri është bërë 2 herë baba.

Por i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ministrit i cili ia ka kthyer gjithashtu përmes babtutës.

Drini Zeqo: Blendi Klosi Nora Gega me këto ritme nuk e di ku shkoni... ke ndonjë ide?

Blendi Klosi: Hahaha Drini Zeqo duhet me pyet Nora Gega Klosin ....Mua bukur më duket foto :))))

Dhe në fakt fotografia është kaq e bukur!!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrjetet sociale ziejnë dhe vënë në lojë këngëtaren, po a kanë të drejtë? Linda Morina: ''Përshëndes të xhitha portalet''
Kjo është ironia më therëse për kryeministrin Rama në këto ditë Europiani »
Article Logic
Execution time: 0.0044140815734863
array(1) { ["section"]=> string(75) "gazetari-e-akuzon-per-pjellori-femijesh-dhe-ja-si-pergjigjet-ministri-43803" }