Gazetari e pyet për çizmet “live” në emision, ky është reagimi befasues i Monika Kryemadhit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:00 22-12-2017 Gazetari e pyet për çizmet “live” në emision, ky është reagimi befasues i Monika Kryemadhit

Monika Kryemadhi gjatë një lidhje direkte për emisionin “360 gradë” ka folur për temat më të nxehta politike.

Por në një moment, gazetari Arian Çani i ka bërë një pyetje ndryshe. Ai e pyeti atë për çizmet që po mban në atë moment në zyrë.

Në këtë moment Kryemadhi nuk ka hezituar dhe ka shfaqur çizmet dhe madje ka treguar markën e tyre.

“ I kam me lesh në fakt se është ftohtë. Fustani është i AtNikollës ndërsa çizmet janë aksa”,- Monika Kryemadhi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041125059127808
array(1) { ["section"]=> string(95) "gazetari-e-pyet-per-cizmet-live-ne-emision-ky-eshte-reagimi-befasues-i-monika-kryemadhit-103948" }