Gazetari guxon dhe i bën Edi Ramës pyetjen që shumë nuk do kishin mundur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:20 16-06-2016 Gazetari guxon dhe i bën Edi Ramës pyetjen që shumë nuk do kishin mundur

Gazetari shqiptar guxon dhe i bën kryeministrit Edi Rama pyetjen që shumë nuk do kishin mundur.

Elvi Fundo bën pyetjen që shumë e kanë, disa e bëjnë, por shumë që e kanë në mendje nuk do kishin mundur ta bënin publike.

Gjykata riktheu sot në detyrë drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Haki Çakon si dhe liroi kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Rroshin.

‘’Një pyetje mo Edvin....

Tani që të kthyen Çakon dhe Rroshin, si janë gjykatat???

Presion dhe terror një javë opa ja t'i lëshuan....

Vë bast se këta gjykatës janë e ardhmja e drejtësisë së Rilindur.’’, shkruan Fundo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030197143554688
array(1) { ["section"]=> string(78) "gazetari-guxon-dhe-i-ben-edi-rames-pyetjen-qe-shume-nuk-do-kishin-mundur-43704" }