Gazetari habitet nga komenti për Ramën dhe s’mban më: A bën me ta marr në gojë zoti kryeministër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 16-05-2018 Gazetari habitet nga komenti për Ramën dhe s’mban më: A bën me ta marr në gojë zoti kryeministër Dritan Laci dhe Edi Rama

Të shumta janë komentet në faqen me mbi 1 milion ndjekës të kryeministrit Edi Rama, ku sigurisht nuk mungojnë as komplimentet.

Një komentuese nuk e ka fshehur dot gjithë simpatinë që ka për kryeministrin duke i thënë se për të do ishte e gatshme të bënte gjithçka. Mesa duket ky koment e ka ngacmuar së tepërmi gazetarin Dritan Laçi i cili i ka bërë “screen shot” komentit dhe më pas e ka publikuar në profilin e tij me diçiturën.

“A ban me ta marr në gojë z. Kryeministër!”.

Menjëherë kanë nisur reagimet në faqen e gazetarit për këtë koment pikant e pa censurë. 

gazeta.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj publikon fotot e qytetarëve: Faleminderit që ecën në këmbë por ke zënë korsinë
»
Article Logic
Execution time: 0.18625998497009
array(1) { ["section"]=> string(102) "gazetari-habitet-nga-komenti-per-ramen-dhe-s-mban-me-a-ben-me-ta-marr-ne-goje-zoti-kryeminister-120960" }