Gazetari Hoxha i shokon të gjithë: Ajo që ndodhi mbrëmë në Lushnje është vetëm fillimi, ata që u vranë nuk ishin shënjestra

Publikuar tek: aktualitet, më 22:52 12-10-2017 Gazetari Hoxha i shokon të gjithë: Ajo që ndodhi mbrëmë në Lushnje është vetëm fillimi, ata që u vranë nuk ishin shënjestra

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për masakrën që ndodhi ditën e djeshme në Lushnje.

Hoxha duke folur në emision foli për disa detaje të papërmendura duke thënë se vrasja e ditës së djeshme është vetëm fillimi i një historie që do të zgjasë shumë.

Ai tha se kanë qenë 4 të plagosur dhe tre veta të armatosur që kanë qëlluar me tre kallashnikov.

“Ato imazhe që u panë në Lushnje dje nuk janë fundi, por janë vetëm fillimi. Pasi ata që u vranë nuk ishin shënjestra. Ata janë djem të rinj por nuk janë ata që u shënjestruan dje. Ky është vetëm fillim i kësaj histori. Por më bën përshtypje të gjithë këta njerëz si autorët por edhe të tjerë enden të lirë. Në fakt janë 4 autorë, nuk e ka nxjerrë askush më parë, por po ta them unë për herë të parë. Kanë qenë tre veta me kallashnikov. Kanë qëlluar në mënyrë barbare dhe njëri nga të vrarët mund të ketë marrë 40 plumba”, tha Artan Hoxha. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Bomba’ e gazetarit Hoxha: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua Durim Keçi
Grabitja në banesën e nënës së Gjiknurit, zbardhen detaje të reja »
Article Logic
Execution time: 0.023687124252319
array(1) { ["section"]=> string(127) "gazetari-hoxha-i-shokon-te-gjithe-ajo-qe-ndodhi-mbreme-ne-lushnje-eshte-vetem-fillimi-ata-qe-u-vrane-nuk-ishin-shenjestra-95694" }