Gazetari i njohur flet për dashurinë e jetës: 20 vjet kaluan kur unë dhe ajo u pamë, u njohëm...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 14-02-2018 Gazetari i njohur flet për dashurinë e jetës: 20 vjet kaluan kur unë dhe ajo u pamë, u njohëm...

Ai është një nga gazetarët më në zë në Shqipëri. Ndërsa sot flet për një nga dashuritë më të rëndësishme të jetës së tij, siç e quan ai.

‘Top Albania Radio’ mbush 20 vjet, ndërsa Denis Dyrnjaja, i cili ka një jetë në këtë radio ka shprehur marrëdhënien dhe dashurinë që ndjen për punën në radio.

‘20 vjet shkuar unë dhe ajo u pamë, u njohëm, u pëlqyem reciprokisht dhe nisëm një marrëdhënie. Ajo ishte e veçantë, ishte plot befasi, risi, energji e stil”, shprehet gazetari.

Postimi i plotë:

20 vjet shkuar unë dhe ajo u pamë, u njohëm, u pëlqyem reciprokisht dhe nisëm një marrëdhënie. Ajo ishte e veçantë, ishte plot befasi, risi, energji e stil. E dëshironin të gjithë, të gjithë donin të ishin pranë saj por si rrallë herë në jetë fati është i rëndësishëm. Ai më buzëqeshi dhe unë e pata këtë fat që ajo të më lejonte në brendinë e saj. Faleminderit Top Albania Radio dhe gëzuar 20 vjetorin. Mbetesh një dashuri e bukur ndër dashuritë e mia profesionale!

WhatsApp-Image-2017-08-06-at-11.04.16.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot Shën Valentin, Armina Mevlani "çmend" Shkëlzen Berishën me këtë veshje (FOTO)
E njihni këtë vogëlushe? Sot është një nga vajzat më të PASURA në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.0043330192565918
array(1) { ["section"]=> string(98) "gazetari-i-njohur-flet-per-dashurine-e-jetes-20-vjet-kaluan-kur-une-dhe-ajo-u-pame-u-njohem-110212" }