Gazetari i njohur gjen një portofol femrash "Armani": Më thanë mbaje. Zbulon si veproi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 14-01-2018 Gazetari i njohur gjen një portofol femrash

Gazetari i njohur, Enrik Mehmeti ka rrëfyer se rastësisht ka gjetur një portofol femrash. Këtë përvojë gazetari e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet socilale.

Ndër të tjera Mehmeti shprehet se në atë moment dikush i tha që ta mbante sepse në të mund të kishte shumë para, ndërsa gazetari i’a kthen se një gjë të tillë nuk mund ta bëjë duke e argumentuar.

Më poshtë statusi i plotë:

Duke drekuar në një restorant më rastisi të gjeja një portofol femrash i markës ‘Armani’ poshtë karriges ku isha ulur.Menjëherë njoftova kamarierin duke e vënë në djeni që ta siguronte me shpresën se pronarja të kujtohej ku e kishte harruar dhe ta tërhiqte. Dikush te tavolina ngjitur më tha ‘mbaje se kushedi sa lek ka brenda’ por i’a ktheva se ‘vendosu në vendin e personit që ka humbur portofolin se si do ndiheshe të humbisje jo vetëm pjesë te djersës së humbur por dhe sikletit të dokumentacioneve’. Askush nuk i gëzon sendet e humbura të dikujt tjetër të çfarëdo vlere qofshin.

 

enriku.PNG

Enrik-Mehmeti.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E thotë Adi Krasta: Ky është moderatori më i mirë (FOTO)
Zbulohet i dashuri artist i Ema Andreas që i bën fotot 'torturuese' »
Article Logic
Execution time: 0.015481948852539
array(1) { ["section"]=> string(89) "gazetari-i-njohur-gjen-nje-portofol-femrash-armani-me-thane-mbaje-zbulon-si-veproi-106517" }