Gazetari i njohur mërzitet se përse nuk i kujtojnë autorsinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:04 10-06-2017 Gazetari i njohur mërzitet se përse nuk i kujtojnë autorsinë

Pas publikimit të një statusi nga kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ku ai fliste për takimin me presidentin e SHBA-ve në atë kohe Xhorxh Bush, ku ai ndër të tjera theksoi faktin se lajmin për anëtarsimin e Shqipërisë në Nato dhe pavarsinë e Kosovës presidenti e lajmëroi këtu, vijnë dhe kundërshtitë e para.

Por kjo gjë sipas gazetarit Bejtja nuk është e vërtetë pasi, ish presidenti amerikan këtë gjë e kishte thënë në një intervistë që i kishte dhënë pikërisht atij. Ai thotë se mungesa e korrektësisë të bën të lësh mënjanë modestinë.

Statutusi i plotë i Andi Bejtes:

19073132_10210065035404452_552210260_o_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Videoja që po “shkrin gazit” rrjetin, ministrja e Mirëqenies Sociale: Më falni, sa ta bëj njëherë se as…
Pas takimit 2 orë kokë më kokë Nano-Rama, reagon këshilltari »
Article Logic
Execution time: 0.084052085876465
array(1) { ["section"]=> string(66) "gazetari-i-njohur-merzitet-se-perse-nuk-i-kujtojne-autorsine-81995" }