Gazetari i njohur raporton përgatitjet e Partizanit, Bruno Telushi e befason në transmetim direkt

Publikuar tek: sport, më 20:36 29-11-2018 Gazetari i njohur raporton përgatitjet e Partizanit, Bruno Telushi e befason në transmetim direkt

Ditën e nesërme do të luhet ndeshja më e madhe në vend. Partizani pret në “Selman Stermasi” Tiranën, e vlefshme për javën e 15-të të Superligës.

Të kuqtë vijojnë stërvitjen në Elbasan dhe gazetari i njohur i ‘Supersport’, Glend Tafaj gjatë raportimit, i është dashur që të befasohet nga lojtarët e 15 herë kmapionëve të vendit.

Ndërkohë që Tafaj ishte në lidhje direkte, Bruno Telushi ka shkuar dhe e ka përqafuar nga pas, duke i dhënë kështu disa ‘doza’ humori këtij momenti. Atmosfera duket shumë e mirë në kampin e kuq, edhe pse në ndeshjen e parë janë mundur në Vlorë nga Flamurtari i Ilir Dajës me rezultatin e ngushtë 1-0.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sporti më ‘trend’ në Shqipëri, të rinjtë zgjedhin disiplinën e veçantë
»
Article Logic
Execution time: 0.013774871826172
array(1) { ["section"]=> string(103) "gazetari-i-njohur-raporton-pergatitjet-e-partizanit-bruno-telushi-e-befason-ne-transmetim-direkt-143372" }