Gazetari i njohur shqiptar del nga vetja për një mesazh të fortë: Falenderoj vithet, falë kësaj prapanice mbahen...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:38 07-12-2016 Gazetari i njohur shqiptar del nga vetja për një mesazh të fortë: Falenderoj vithet, falë kësaj prapanice mbahen...

Gazetari i njohur shqiptar Blendi Salaj publikon një foto të pazakontë për natyrën e postimeve të tij për të dhënë një mesazh të fortë për ata kolegë që siç shkruan, Salaj mbahen “falë kësaj prapanice”.

“Zakonisht nuk vë të tilla foto por sot desha të falenderoj vithet që mbajnë në treg 70% të portaleve shqiptare. Falë kësaj prapanice jetojnë dhjetëra familje gazetarësh të thjeshtë e blihen apartamente dhe makina për pronarët e mediave. Thanks Kim!!! We ❤  U”, shkruan gazetari.

gazetar.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026616096496582
array(1) { ["section"]=> string(116) "gazetari-i-njohur-shqiptar-del-nga-vetja-per-nje-mesazh-te-forte-falenderoj-vithet-fale-kesaj-prapanice-mbahen-61905" }