Gazetari ironizon foton e Lulzim Bashës me të shoqen: Jepini një...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:59 27-10-2017 Gazetari ironizon foton e Lulzim Bashës me të shoqen: Jepini një...

Kreu i PD Lulzim Basha ka publikuar ditën  e sotme një foto nga Tropoja me bashkëshorten e tij.

Në fakt kjo vizitë e Bashës në Tropojë lidhet me përurimin e shtatores së Azem Hajdarit këtë mesditë. Por foton që kreu i PD ka publikuar e ironizon gazetari Bledian Koka i cili shkruan se “Bashës dikush duhet t’i japë një instagram”.

KOMENTI:

Kutia e Lulit...
Ja edhe fotoja sekrete ne duart e opozites qe fundos Saje Qorrin...
p.s...jepini nje Instagram ketij njeriu mo aman 

gazetar.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha harron tensionet politike, merr Aurelën dhe “ia mbath” nga Tirana, shikoni ku ndodhen këtë mëngjes (FOTO)
Ish-ministri i qeverisë Rama publikon prezervativin në duart e një vajze: Të mbrohesh nga rusët apo me rusët... »
Article Logic
Execution time: 0.01826810836792
array(1) { ["section"]=> string(69) "gazetari-ironizon-foton-e-lulzim-bashes-me-te-shoqen-jepini-nje-97398" }