Gazetari jep një sugjerim të vyer: Në vend të fotos me flamur...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 28-11-2017 Gazetari jep një sugjerim të vyer: Në vend të fotos me flamur...

Zyrtarët e lartë të shtetit ditën e sotme ngritën simbolikisht flamurin në Vlorë dhe mbushën rrjetet sociale me ngjyrat kuqezi.

Por gazetari Klodian Tomorri, jep një sugjerim mjaft të vyer për “patriotët” e sektorit publik dhe atij privat.

“Në vend të fotos me flamur...

Do ishte mirë sikur patriotët e sektorit publik të mos vidhnin, ndërsa ata të sektorit privat të paguanin taksat”, shkruan gazetari i Ekonomisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meteorologët japin alarmin: Këto janë zonat potenciale që rrezikohen nga përmbytjet
Policia ndalon taksistin si shkaktar të aksidentit ku u përfshi eskorta e Ramës, prokuroria kërkon ekspertizë të pavarur: Ka konflikt interesi »
Article Logic
Execution time: 0.004539966583252
array(1) { ["section"]=> string(67) "gazetari-jep-nje-sugjerim-te-vyer-ne-vend-te-fotos-me-flamur-101097" }