Gazetari kërkon vëmendje por e gjitha shkon për politikanen Arta Dade

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:02 02-02-2016 Gazetari kërkon vëmendje por e gjitha shkon për politikanen Arta Dade

Gazetari i "Aldo Morning Show", Hermes Nikaj  i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” që në orët e para të mëngjesit është ndeshur me politikanen Arta Dade. Duket sikur Hermes Nikaj e ka ndalur rastësisht në ambientet e lokalit deputeten socialiste enkas për të bërë këtë foto.

“Mengjesi fillon bukur me politikanen e mirenjohur, Znj. Arta Dade”, shkruan Nikaj por e gjithë vëmendja ka shkuar te Dade e cila ndonëse herët në mëngjes, duket kaq në formë dhe e kuruar. Ngjyrat harmonike në veshjen e deputetes nuk mund të kalojnë pa rënë në sy, ashtu sikurse edhe perlat në qafë kombinuar bukur me çantën.

Ndonëse gjyshe, Arta Dade mbetet gjithmonë kaq e re! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068600177764893
array(1) { ["section"]=> string(75) "gazetari-kerkon-vemendje-por-e-gjitha-shkon-per-politikanen-arta-dade-31538" }