Gazetari kritik: Pse Rama me Bashën meritojnë një vlerësim të madh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 03-06-2017 Gazetari kritik: Pse Rama me Bashën meritojnë një vlerësim të madh

Një nga zërat më kritikë të gazetarisë shqiptare Klodian Tomorri thotë se Edi Rama dhe Lulzim Basha meritojnë shumë respekt për faktin se për të parën herë sipas tij, në Shqipëri po bëhet një fushatë ashtu si duhet.

“Më në fund Shqipëria po bën një fushatë sic duhet. Janë bërë qindra mitingje deri tani dhe nuk ka ndodhur asnjë incident, qofte edhe minimal. Nëpër mure nuk shikon asnjë shkarravinë, poster apo flamur partie.

Ka njerëz që kjo fushate u duket e çuditshme. Në fakt, kjo është fushatë normale”, shkruan Tomorri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020886898040771
array(1) { ["section"]=> string(71) "gazetari-kritik-pse-rama-me-bashen-meritojne-nje-vleresim-te-madh-81087" }