Gazetari merr në mbrojtje deputetin Ndocaj: Midis këtyre gjarpërinjve dhe kaubojsit, unë zgjedh kaubojsin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:48 01-12-2015 Gazetari merr në mbrojtje deputetin Ndocaj: Midis këtyre gjarpërinjve dhe kaubojsit, unë zgjedh kaubojsin

Deputeti ‘’kaubojs’’ Eduart Ndocaj çdo ditë e më shumë fiton terren në Shqipëri. Ai për çdo ditë fiton nga një betejë të vogël dhe rrëmben zemrën e një shqiptari më shumë.

Sot në mbrojtje të tij ka dalë gazetari Blendi Salaj. Dhe ja çfarë shkruan ai:

“Aq kohë sa Ndocaj është një biznesmen i ndershëm dhe i suksesshëm në Itali, ku nuk ka asnjë problem me ligjin, mua më duket se kritikat e shumta ndaj tij nga llafollogët e Facebooku-t janë plot me racizëm (se është malësor) dhe xhelozi. Ndocaj mund të mos jetë modeli i deputetit të përsosur - për këtë jam dakord - por ka në parlament deputetë kusarë, të korruptuar deri te dhëmballët që 25 vjet kanë vjedhur e janë bërë milionerë duke mbajtur poste publike. Unë midis këtyre gjarpërinjve dhe kaubojsit, zgjedh kaubojsin”

LEXO EDHE:KUR ''KAUBOJSI" IMPONOHET, ''NJEREZIT E RENDESISHEM'' FOTO ME TE

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034195899963379
array(1) { ["section"]=> string(109) "gazetari-merr-ne-mbrojtje-deputetin-ndocaj-midis-ketyre-gjarperinjve-dhe-kaubojsit-une-zgjedh-kaubojsin-26674" }