Gazetari një kërkesë shpejt e shpejt Berishës për një çështje personale të Tahirit, por s’dihet si do ia marrë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 29-09-2016 Gazetari një kërkesë shpejt e shpejt Berishës për një çështje personale të Tahirit, por s’dihet si do ia marrë

Gazetari i bën shpejt e shpejt një kërkesë ish- kryeministrit Sali Berisha, lidhur me një çështje tepër personale të ministrit të Punëve të Brendshme Saimir Tahiri.

 

‘’Sali Berisha sa here qe permend Saimir Tahirin, nuk le rast pa e quajtur "Saje Qorri", shkruan Ermir Topi.

Dhe vazhdon: ‘’Meqënëse edhe une kam syze "qorri" (siç ka edhe Ridi Bode, Ed Paloka, Ben Imami, Eri Bogdani, etj) them se nuk ka asgjë të keqe ta quaj Saliun MALOK VIÇIDOLI.’’

 ermirtopiok.jpg

Ermir Topi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071716070175171
array(1) { ["section"]=> string(115) "gazetari-nje-kerkese-shpejt-e-shpejt-berishes-per-nje-ceshtje-personale-te-tahirit-por-s-dihet-si-do-ia-marre-54492" }