Gazetari publikon foton: Bëni diçka urgjent, kjo breshkë sapo doli në Orikum dhe u vodh nga kjo makinë (TARGAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:33 11-07-2018 Gazetari publikon foton: Bëni diçka urgjent, kjo breshkë sapo doli në Orikum dhe u vodh nga kjo makinë (TARGAT) Breshka ne Orikum

Gazetari Fatos Mahmutaj publikon foton e kësaj breshke të dalë sot nga ujërat e Orikumit.

Gazetari bën me dije se breshka është vjedhur nga një makinë me targa 7392B.

“Bëni diçka urgjent. Kjo breshkë sapo doli në Orikum dhe u vodh nga një makinë me targë 7392b. Bëni diçka të ndalohen hajdutët. Përcilljani policisë së Vlorës. Urgjent”, bën apel gazetari. Është e paqartë ndërkaq, se në ç'rrethana e ka vjedhur makina breshkën unike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035933017730713
array(1) { ["section"]=> string(114) "gazetari-publikon-foton-beni-dicka-urgjent-kjo-breshke-sapo-doli-ne-orikum-dhe-u-vodh-nga-kjo-makine-targat-127519" }