Gazetari publikon SMS-në: Urdhër intelektualëve e pedagogëve të dalin në protestën e ologarkëve (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:53 12-10-2017 Gazetari publikon SMS-në: Urdhër intelektualëve e pedagogëve të dalin në protestën e ologarkëve (FOTO)

Biznese të huaja dhe vendase janë bashkuar sot në një marshim kundër ekonomisë informale, por gazetari Bledian Koka ka publikuar një mesazh ku sipas tij urdhërohet stafi pedagogjik dhe administrativ i universitetit privat UET t’i bashkohet kësaj proteste.

“Përshëndetje...

Urdhërohen të gjithë intelektualët dhe pedagogët e UET-së që të dalin në marshimin e turpshem të organizuar nga Edi Rama dhe Erjon Velija me oligarkët e vendit, për ti rritur taksat biznesit të vogël, alias popullit që pi kafe dhe ujë...

p.s...Administratori i UET-se Naim Labinot Fusha...dora vetë”, shkruan me ironi gazetari Koka. Më poshtë mesazhi:

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del 'topless' nga dritarja e makinës, përplaset me shtyllën dhe vdes (Pamje të rënda)
Qeveria jep 50 milion lekë për kurimin e aktorit Ndriçim Xhepa »
Article Logic
Execution time: 0.016891002655029
array(1) { ["section"]=> string(105) "gazetari-publikon-sms-ne-urdher-intelektualeve-e-pedagogeve-te-dalin-ne-protesten-e-ologarkeve-foto-95667" }