Gazetari s’përmbahet nga Muç Nanon: Qenie e pështirë, provincial, pa leje në Tiranë që ka brenga nga femrat...(VIDEO)

Publikuar tek: barometri, më 10:46 22-03-2018 Gazetari s’përmbahet nga Muç Nanon: Qenie e pështirë, provincial, pa leje në Tiranë që ka brenga nga femrat...(VIDEO) Mustafo Nano dhe Ilda Bejleri

Gazetari Bledi Mane nuk e ka përmbajtur veten teksa ka komentuar “Provokacijan” e Mustafa Nanos, ku ky i fundit kritikoi për veshjet provokuese moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejleri.

“Provincial pa leje”, “qenie e pështirë”, kanë qenë disa nga ofendimet që Mane ka thënë për Nanon, duke supozuar se “ka brenga nga femra që nuk i ka arritur në jetë”.

Video:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.32477498054504
array(1) { ["section"]=> string(117) "gazetari-s-permbahet-nga-muc-nanon-qenie-e-peshtire-provincial-pa-leje-ne-tirane-qe-ka-brenga-nga-femrat-video-114099" }