Gazetari shqiptar lyhet me buzëkuq aq sa s’mban më dhe imiton Kim Kardashian (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:47 23-02-2016

Gazetari shqiptar lyhet me buzëkuq aq sa s’mban më dhe imiton Kim Kardashian. U bë virale një video me pak sekonda e Kardashianit, ku fliste shqip së bashku me grimierin e saj Mario. Një pjesë e shqiptarëve e panë si gjest të jashtëzakonshëm, një pjesë tjetër filluan ta vinin në lojë dhe sigurisht që një pjesë qe tërësisht indiferente.

Por dy gazetarët e ‘’InTV’’ nuk kanë përtuar aspak ta inskenojnë momentin kur ‘’Kim’’ flet shqip, sigurisht njëri prej tyre i grimuar në maksimum, thuajse në mënyrën e një kllouni

“Ua sa bukur Mario!”, thotë gazetari që imiton Kimin, ndërkohë që gazetari që imiton Marion, ia fut me shpullë duke i thënë: “Ça bukur mo!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023811101913452
array(1) { ["section"]=> string(88) "gazetari-shqiptar-lyhet-me-buzekuq-aq-sa-s-mban-me-dhe-imiton-kim-kardashian-video-33306" }