Gazetari suprizohet në mesnatë: Këta deshën të më çojnë në komisariat…Por kishte një tjetër “hall”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:52 15-08-2016 Gazetari suprizohet në mesnatë: Këta deshën të më çojnë në komisariat…Por kishte një tjetër “hall” Kolege te gazetarit Flamur Vezaj ne shtepine e tij ne mesnate per ditelindjen e 35-te

Ka shumë njerëz që ua qajnë hallin gazetarëve, por ndajnë me ta dhe gëzimet. Gazetari i ABC Neës, Flamur Vezaj, i cili feston sot 35 vjetorin e lindjes, është ndjerë i surprizuar mbrëmjen e djeshme kur në mesnatë në 00:01 minutë, sapo ka hyrë ditëlindja e tij e 35-të, gjithë stafi dhe kolegët me të cilët punon prej kaq shumë vitesh, ia behën në shtëpinë e tij për t’i uruar 35 vjetorin. 

Madje, ai vetë poston foton nga ambientet e shtëpisë, kur siç duket, janë mbledhur gazetarët e aktualitetit dhe kolegë të punës, për ti uruar festën. I surprizuar nga ajo që ngjau ai shkruan: Këta në foto, që zoti ua shtoftë gëzimet, më bënë një surprizë shumë të bukur për 35 vjetorin në mesnatë. Për pak desh më çuan në komisariat. Falemnderit nënës së tre fëmijëve të mi, Lauretës që vazhdon të më durojë me gjithë stresin e lajmit të fundit dhe më surprizon në çdo kohë” shkruan Flamur Vezaj.

Edhe redaksia e newsbomb.al, i uron 35 vjetorin gazetarit Vezaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024079084396362
array(1) { ["section"]=> string(101) "gazetari-suprizohet-ne-mesnate-keta-deshen-te-me-cojne-ne-komisariat-por-kishte-nje-tjeter-hall-49766" }