Gazetari tregon portofolin e aktivistes së persekutuar dhe bën apel për ndihmë: Ta vizitojmë, t’i gjejmë ca ilaçe të mira

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:36 25-01-2017 Gazetari tregon portofolin e aktivistes së persekutuar dhe bën apel për ndihmë: Ta vizitojmë, t’i gjejmë ca ilaçe të mira

Ky është portofoli i aktivistes së njohur Ajtanga Lubonja e cila ka nevojë për ndihmë. Është gazetari, pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ai i cili tërheq vëmendjen drejt kësaj gruaje në nevojë dhe bën apel për ndihmë.

 “Nese e leme Trumpin te shijoje jeten, mund te merremi pak me hallet tona. Ky eshte portofoli i Atanka Llazar Lubonja. E persekutuar nga komunizmi dhe demokracia. Me zor shtyn jeten. Kush ka mundesi ta ndihmoje: 

1. Ta vizitojme ne nje spital te mire pa leke dhe ti bejme analizat.
2. Ti gjejme ca ilace te mira.
3. Ti dergojme ca leke ne llogari se shteti nuk do ti jape leket qe i takojne. Te paguaje dritat.

Atanka Llazar Lubonja.
Raiffeisen Bank SHA
IBAN AL67202112570000000021048996 ALL
IBAN AL97202112570000000001048996 CHF
IBAN AL82202112570000000011048996 EUR
SËIFT CODE: SGSBALTX
Ushqimet ja gjeti nje mik i dashur.
Ju lutem ta perhapni, se ajo e meriton”, shkruan Kristo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024837017059326
array(1) { ["section"]=> string(125) "gazetari-tregon-portofolin-e-aktivistes-se-persekutuar-dhe-ben-apel-per-ndihme-ta-vizitojme-t-i-gjejme-ca-ilace-te-mira-66610" }