Gazetari ukrainas ju sjell pamje magjike të Borshit tonë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 13:15 06-06-2015

Një gazetar ukrainas i cili ka shijuar dy ditë pushimi në plazhin e mrekullueshëm të Borshit ka filmuar gjithçka duke përmbledhur përmes një videoje pamje që të bëjnë të mos duash të shkosh në asnjë vend tjetër.

Në fakt, së fundmi është kthyer në traditë që të huajt vijnë në Shqipëri dhe nuk largohen thjesht me shijen e mirë që të lenë përgjithësisht pushimet por atë çfarë kanë parë e shijuar vetë e ndajnë edhe me të tjerë përmes fotove, videove apo dokumentarëve duke na dhënë një “mësim të mirë”  edhe ne shqiptarëve që gjithmonë e kemi patur këtë maninë për të kaluar pushimet jashtë në një kohë kur këtu kemi gjithçka që natyra e pakursyer mund të na falte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kumbaro merr përsipër restaurimin e shtëpisë së Avni Rustemit (Foto)
Rrëfimi i Natasha Lakos: Margarita Xhepa u trondit kur nuk e dëgjoi emrin tim midis grave poete »
Article Logic
Execution time: 0.026921987533569
array(1) { ["section"]=> string(68) "gazetari-ukrainas-ju-sjell-pamje-magjike-te-borshit-tone-video-12832" }