Gazetarit të Top Channel i vjedhin pasqyrën e makinës: Turp i zotit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 15-07-2015 Gazetarit të Top Channel i vjedhin pasqyrën e makinës: Turp i zotit Foto e postuar nga gazetari. Pasqyra e vjedhur

Ndodh edhe kështu...

Hajdutët në pamundësi për të vjedhur makinën, vjedhin pasqyrën e saj që kushedi se për çfarë u ka hyrë në punë!

Pre e kësaj vjedhje të pazakontë ka rënë gazetari i Top Channel Muhamed Veliu i cili ka ndarë këtë ngjarje në rrjetin social. “Pastë dorën e mbarë. Viti 2015 turp i zotit të vidhen pasqyra”, ironizon përmes sarkazmës dhe denoncon njëkohësisht gazetari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12614893913269
array(1) { ["section"]=> string(72) "gazetarit-te-top-channel-i-vjedhin-pasqyren-e-makines-turp-i-zotit-16235" }