Gazetarja e njohur: Rama është gjigand sepse shan e fyen dhe të gjithë e kapërdijnë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:55 25-10-2017 Gazetarja e njohur: Rama është gjigand sepse shan e fyen dhe të gjithë e kapërdijnë

Kryeministri Edi Rama fyeu sot gazetarët duke i quajtur të paditur, ndërsa i “këshilloi” të lexojnë.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe gazetarja Rezarta Delisula e cila me nota ironie shkruan:

“Rama është gjigand sepse shan e fyen dhe të gjithë e kapërdijnë, e dëgjojnë deri në fund si ua dhjet. Për padijen deri diku e kishte të drejtë. Mosreagimi është padije”.

rezzzz.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019430875778198
array(1) { ["section"]=> string(88) "gazetarja-e-njohur-rama-eshte-gjigand-sepse-shan-e-fyen-dhe-te-gjithe-e-kaperdijne-97181" }