Gazetarja e njohur shqiptare e alarmuar njofton miqtë dhe bën denoncimin në polici: Dikush më ka vjedhur accountin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 10-11-2016 Gazetarja e njohur shqiptare e alarmuar njofton miqtë dhe bën denoncimin në polici: Dikush më ka vjedhur accountin

Gazetarja e njohur shqiptare Anduena Llabani ka njoftuar sot miqtë e saj në Facebook si dhe ka bërë denoncimin në polici për vjedhjen e llogarisë së Instagram.

“DiKush "i/e sëmurë mendor", Ka vjedhur accountin Tim te instagramit..nëse ju vijnë foto , postime fotosh, komente, që prej dates 6 nëntor, s’kam qenë dhe s’jam më unë..ndjesë për shqetësimin”, shkruan Llabani ndërsa bën me dije përmes komenteve se rastin po e heton policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035336017608643
array(1) { ["section"]=> string(119) "gazetarja-e-njohur-shqiptare-e-alarmuar-njofton-miqte-dhe-ben-denoncimin-ne-polici-dikush-me-ka-vjedhur-accountin-59045" }