Gazetarja e njohur shqiptare foto me biceps nga palestra: Tashmë jam e fiksuar, ju e dini...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 13-01-2018 Gazetarja e njohur shqiptare foto me biceps nga palestra: Tashmë jam e fiksuar, ju e dini...

Gazetarja e njohur e showbiz, Aulona Musta prej kohësh është në një marrëdhënie të pandarë me palestrën, vend ku ushtrohet përditë.

Aulona ndan shpesh foto me ndjekësit e saj nga ambientet duke u stërvitur apo nga dhoma e zhveshjes duke treguar rezultatet. Ajo nuk heziton të përsërisë mesazhin e saj për të mirat që i sjell aktiviteti fizik trupit, shpirtit e mendjes së njeriut.

MESAZHI I PLOTË:

U kry dhe per sot! Po, po, e di...prape une duke folur per palestren! ?? Por une tashme jam e fiksuar pas palestres dhe ju e dini, keshtu qe mjaft u habitet! Por jo vetem pas palestres, por edhe pas te jetuarit shendetshem! Sepse nuk eshte vetem e rendesishme te dukesh mire, por mbi te gjitha te ndihesh mire! Para pak javesh bera gjithe analizat dhe me doli cdo gje ne parametra optimal. Nderkohe qe njoh bashkemoshatare te mite, qe kane filluar te kene probleme me yndyrnat, kolesterolin, diabetin, etj, etj dhe e gjithe kjo sepse bejne jete sedentare dhe nuk ushqehen shendetshem.

E di qe mund te mendoni qe e kam thene 100 here kete, apo se eshte shume klishe! Por s’me intereson! Kjo eshte e verteta dhe une nuk do lodhem kurre se theni! Ju nuk ja u merr mendja sa gjera te mira sjell tek ju palestra (aktiviteti fizik) Nuk ju forcon vetem fizikisht, por mbi te gjitha menderisht! Ju rrit vetbesimin! Dashurine per veten! Ju zhvillon vullnetin dhe disiplinen! E shume, e shume te mira te tjera, qe vetem kush ushtrohet rregullisht i kupton! Ndersa ai qe eshte i ulur tek kafja, apo kolltuku i shtepise dhe shtremberohet teksa shikon kete foto, apo shkrim, epo me vjen vertete keq, sepse demin me te madh ja beni vetes!
Dua te falenderoj te gjitha vajzat qe me cojne pafund mesazhe dhe me nxisin te bej sa me shume postime te tilla te cilat i motivojne! Love u girls!

gaz1.png

gaz.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "I çmendi" të gjithë me kërcimin sensual, zbulohet detaji që nuk u vu re në VIDEON e Klaudia Pepës
Probleme me koncertin e Alban Skënderajt, këngëtari jep njoftimin e rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.018121004104614
array(1) { ["section"]=> string(94) "gazetarja-e-njohur-shqiptare-foto-me-biceps-nga-palestra-tashme-jam-e-fiksuar-ju-e-dini-106448" }