Gazetarja e njohur “thyen” rrjetin: Gjej çfarë do dhe lëre që të vrasë ( FOTO +16)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:00 23-10-2017 Gazetarja e njohur “thyen” rrjetin: Gjej çfarë do dhe lëre që të vrasë ( FOTO +16)

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë e saj gazetareske, por edhe për bukurinë e saj.

Ilda nuk nguron asnjëherë që t’i shfaq linjat e saj tejet seksi në asnjë rast.

Edhe këtë herë ajo ka përshëndetur të gjithë fansat e saj me një foto tejet sensuale që e ka postuar në rrjetet sociale.

Ilda shfaqet në foto vetëm me rrobat e gjumit në një shtrat gjysmë në hije.

Më poshtë foto:

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024716854095459
array(1) { ["section"]=> string(81) "gazetarja-e-njohur-thyen-rrjetin-gjej-cfare-do-dhe-lere-qe-te-vrase-foto-16-96936" }