Gazetarja e Top Channel mer dhuratën e parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:19 20-04-2016 Gazetarja e Top Channel mer dhuratën e parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Moderatorja e emisionit ‘Pasdite në Top Channel’ është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Jonida Shehu ka marrë dhuratën e parë për të dhe duket mjaf e emocionuar. Ajo ende nuk ka folur mbi gjininë e fëmijës por komentuesit e shumtë në faqen e saj na lenë të kuptojmë se Jonida është në pritje të një vjaze.

“Dhurata e parë .....smë besohet akoma. Faleminderit dhurueses për emocionin” shklruan Jonida.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ledion Liço identik si aktori i famshëm në këtë foto. Fansja: Oh zot, mendova mos...
Ledioni dhe Sara Hoxha, njëri sheh në “lindje” tjetri në “perëndim” por trashëgimtares së Top Channel i pëlqen kaq shumë »
Article Logic
Execution time: 0.020162105560303
array(1) { ["section"]=> string(75) "gazetarja-e-top-channel-mer-dhuraten-e-pare-zbulohet-gjinia-e-femijes-38143" }