Gazetarja e Top Channel momente të bukura me të dashurin mes dëborës në Shebenik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 29-01-2017

White Love!

A video posted by Elona (@elonaduro) on

Gazetarja e Top Channel duket se është duke kaluar momente vërtet për t’u mbajtur mend krah të dashurit të saj mes bardhësisë së dëborës në Parkun Kombëtar të Shebenikut në Jabllanicë.

“Dashuri e bardhë”, shkruan Elona Duro teksa hidhet në dëborë me të dashurin e saj Lorencin.

Këto momente, Elona është kujdesur t’i fiksojë përmes një videoje të cilën e ka ndarë për të gjithë ndjekësit në Instagram.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaji që nxjerr zbuluar Noizyn dhe që askush s’ia vuri re në emisionin e Ermalit
Besi dhe Xhensila çudisin klientët, shikoni si shkojnë të veshur në restorantin klasik (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0043668746948242
array(1) { ["section"]=> string(86) "gazetarja-e-top-channel-momente-te-bukura-me-te-dashurin-mes-debores-ne-shebenik-67003" }