Gazetarja foto dhe dedikim të ëmës për të cilën tha se dikur i vinte turp që shiste fruta perime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 12-02-2016 Gazetarja foto dhe dedikim të ëmës për të cilën tha se dikur i vinte turp që shiste fruta perime

Pas rrëfimit prekës që bëri xhiron e rrjeteve sociale, gazetarja Fiori Dardha prezanton të ëmën të cilën ajo e quan “heroin e saj”.

“Dikur më vinte turp të tregoja se mami del me një karrocë e shet fruta-perime. Ndjehesha e kompleksuar nga ky fakt e me dukej sikur miqtë do më shmangnin. Mendësi adoleshentësh”, shkruante Fiori Dardha para disa ditësh.

Ndërsa sot, ajo publikon një foto me të ëmën dhe shkruan: “Kur qeshin sytë e saj, qesh e gjithë bota. Mamaja ime është heroi im. E dua time më. Kur mami është sëmurë e gjithë shtëpia sëmuret”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022768020629883
array(1) { ["section"]=> string(102) "gazetarja-foto-dhe-dedikim-te-emes-per-te-cilen-tha-se-dikur-i-vinte-turp-qe-shiste-fruta-perime-32373" }